Skip to content

KNIHA MOTOSPRIEVODCA SLOVENSKOM 15 najkrajších trás pre motorkárov po Slovensku

kniha motosprievodca po slovensku
pavol skorpik skorpo

O autorovi

Posledných 10 rokov sa zaoberám motocestovaním, či už po Svete (Rusko, Nordkapp, Krym, Balkán, Alpy a Maroko), ale aj po Slovensku. Pri písaní tejto knižky som najazdil skoro 10 000 kilometrov po cestách II. a III. triedy.

Na motorke jazdím už 20 rokov, pričom posledné roky som strávil testovaním motocyklov pre časopis Motomagazín a portál Motocykel.sk. Na dvoch kolesách som navštívil cez 28 krajín Sveta (Rusko, Ázia, Nordkapp, Krym, Balkán, alpské krajiny a Maroko).

Veľmi rád sa však túlam po Slovensku, a preto aj vznikla táto kniha. Najprv len zapisovaním pekných trás do mapy, neskôr aj fotením a nakoniec aj spísaním do ucelenej knižky. Ak aj vy poznáte pekné miesta, tak budem rád, ak sa o ne podelíte aj ostatnými v našej skupine na Facebooku.

Momentálne organizujem organizované výlety na motorkách po Slovensku, ale aj Európe v spoločnosti FunRide, s ktorou môžete cestovať na motocykloch aj bez skúseností, kde všetko pre vás pripravíme.

Pavol „Škorpo“ Škorpík

Poďte s nami na výlet

Spoločnosť FUN RIDE pre vás pripravuje organizované moto výlety po Slovensku a Európe. Vyskúšajte bezstarostné výlety so skúseným sprievodcom na motocykli. Zažite nové zážitky zo sedla motorky, na ktoré budete dlho spomínať. Pripravíme vám tú najlepšiu trasu, zabezpečíme ubytovanie a zážitkové atrakcie počas výletu.

Ste pripravení na nové dobrodružstvá?